Sumak SM5 Elektrikli Su Motoru 0.5Hp 1” İncelemesi

Sumak SM5 Elektrikli Su Motoru 0.5Hp 1”, Elektrikli su motoru, büyük seraları ve geniş tarlaları sulamak, köy, ova benzeri yerlerde su çekmek için kullanılır. Elektrikli su motoru seçilirken en çok yapılan hata, sulanacak ya da su çekilecek alanın kapasitesini hesaplamadan, en ucuzunu almaktır. Kullanılacak alanın debisini hesaplamak, elektrikli su motorundan maksimum verimi almak için yeterli bir ölçüt olacaktır.

Sumak markasının dizayn etmiş olduğu elektrikli su motoru ile, derinlerdeki su kaynaklarına ulaşmak, hızlı ve kolay bir şekilde istenilen alanları sulamak, saksıdaki çiçekleri sulamak kadar oldukça basit bir işlem haline gelecektir. Temiz suya ulaşmak herkesin hakkı olduğunu düşünen Sumak markası, zorlanmadan suya ulaşılabilecek elektrikli su motoru ile teknolojisini bir kez daha kanıtlamış bir markadır.

Sumak SM5 Elektrikli Su Motoru 0.5Hp 1” Özellikleri

Emiş ve çekiş gücünü bir arada sunar. Sumak elektrikli su motoru, su ile çalışmasından dolayı, paslanmaz malzeme ve elemanlar ile üretilmiştir. Kullanım yerine bakılarak, gerekli elemanlar ile hidorofor pozisyona getirilebilen Sumak elektrikli su motoru, 0.5 motor gücüne ve Hp motoruna sahiptir. Gücünü ve performansının biricikliğini de buradan almaktadır. 220 v ev elektriği ile çalışan Sumak su motoru, aşırı yüklenmelere karşı termik koruma ile bilinçlendirilmiştir.

Döküm gövde malzemesine sahiptir. Sumak elektrikli su motoru, paslanmaz çelik mili ile paslanma ya da oksitlenme yapmadan, uzun ömürlü şekilde görevlerini tamamlamaktadır. Maksimum olarak 40 metrelik basınca ulaşabilen Sumak elektrikli su  motoru, Sm5 modeline mensuptur. Maksimum emiş gücü de 6 metre olarak bilinen Sumak elektrikli su motoru, 16x26x20 ölçülerindedir. Maksimum işletme basıncı da yaklaşık olarak 6 bar olarak tespit edilmiş ve ölçülmüş olan Elektrikli su motoru, hizmet vermek için üretilmiştir.

Sumak SM5 Elektrikli Su Motoru 0.5Hp 1” Fiyatı