Tecomec Easy Grinder 11909001 Zincir Bileme Makinesi İncelemesi

Tecomec Easy Grinder 11909001 Zincir Bileme Makinesi İncelemesi

Tecomec Easy Grinder 11909001 Zincir Bileme Makinesi günlük hayatın içerisinde  bir çok alanda  kullanılan zincirlerin zamanla köreldiği noktada  yardımımıza koşmaktadır. Markanın zincir yapma zincir sökme  ve  zincir bileme üzerine  kategorilerde üretim faaliyeti göstermesi aradığımız  ürünü kolaylıkla  bulma  imkanı sağlamaktadır.

Her  ürünün bakıma  ihtiyacı olduğu gibi zincirlerinizin de  zamanla  aşınmaya bağlı olarak yıpranmaların da bakıma ihtiyacı vardır.Tecomec Easy Grinder 11909001 Zincir Bileme Makinesi bu ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmış olup ister  profesyonel ister  amatör  kullanıcı olun rahatlıkla zincir bileme işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.

Ürünün ağırlığı 3 kg olup kolay  taşınabilir niteliğe sahiptir.

Yuvarlak ya da  köşeli dişlerden yapılmış zincirlerinizi bu  makine  sayesinde  bileyebilir ilk günkü performansında  kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bileme  işleminden  geçen zincirleriniz keskinleşecek  ve  parlayacaktır. Bu aşama da elinizi kesmemek için dikkatli olmanızı ve  bilediğiniz dik ya da yuvarlak dişli zincirinizi yağlamanızı öneririz.

Ürünün bileme  işlemini gerçekleştiren disk aparatı körelme  veya eskime  gibi bir durumla karşı karşıya kaldığında  marka bunun için yedek disk satışı da  gerçekleştirmektedir. Kolay  temin edilebilen ve  kullanışlı tasarıma  sahip ürünün dış kaplaması mavi ve  siyah  renklerden oluşmakta  olup görsel olarak da  şıklığından ödün vermeyen bir üründür.

Tecomec Easy Grinder 11909001 Zincir Bileme Makinesi hakkında  detaylı bilgi ve  fiyat  bilgisi için aşağıdaki linke  tıklayabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için tıklayınız.