Ütü Seti Ve Çamaşır Makinesi Oyuncağı Birlik ZJ538-66 Oyuncak

Kız çocukları için özel olarak geliştirilmiş olan oyuncak setleri ile birlikte evcilik oyunları çok daha renkli ve çok daha eğlenceli hale geliyor. Günümüzde normal şekilde her evde bulunan beyaz eşya ürünlerinden, mutfak gereçlerine ve temizlik ekipmanlarına kadar her ürünün oyuncağı bulunmaktadır. Evcilik oyuncağı setleri arasında yer alan bu oyuncaklar ile kız çocuklarının, evcilik oyunlarının çok daha canlı ve çok daha renkli olmasını sağlıyor. Bu şekilde kız çocuklarının yalnız olduklarında ya da arkadaşları ile olduğunda keyifli zaman geçirebilmeleri sağlanabilmektedir. Ütü Seti ve Çamaşır Makinesi Oyuncağı günümüzde Birlik tarafından geliştirilen en popüler oyuncaklardan birisidir.

Kız çocuklarına özel olarak geliştirilen ve son derece canlı alıcı pembe renklere sahiptir. Bu yönü ile de Ütü Seti ve Çamaşır Makinesi Oyuncağı modeli, oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Günümüzde her evde yaygın olarak kullanılmakta olunan beyaz eşya teknolojileri arasında yer alan çamaşır makinesini ve ev teknolojisi ürünü ütü masasının oyuncaklarıyla evcilik oyunları çok daha renkli bir hale geliyor. Bu nedenle de günümüzde kız çocukları için alınacak hediyelerde oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor.

3 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilmiş olunan bir oyuncak olması nedeni ile oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Pille çalışan oyuncak, kesinlikle kimyasal ve kanserojen madde içermemektedir. Bu şekilde çocukların sağlığını riske etmeden son derece güvenli bir şekilde oyun oynayabilme imkanı veriyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş olduğundan hem çalışma yönünden hem de tasarım yönünden kısa süreler içerisinde arızalanmaz. Bu şekilde çocuklar istedikleri her an ütü masası ve çamaşır makinesiyle birlikte keyifli evcilik oyunları oynayabiliyor. Çalıştıklarında ses ve ışık çıkartmaları ile daha interaktif ve aynı zamanda da canlı bir oyun deneyimi sağlamaktadır.

Ütü Seti Ve Çamaşır Makinesi Oyuncağı Birlik ZJ538-66 Oyuncak fiyatı