ATLAS ATZCS3 Elektrikli Zincirli Vinç, Sıvı Yağlı,Trifaze 380Volt, 3 ton İncelemesi

Yüksek kapasiteli ürün kaldırma işlemlerinin uygulandığı her sektörde yük kaldırma araçları yoğun olarak kullanılıyor. Ağır ürünlerin güvenle kaldırılması noktasında son derece önemli bir faktör olan yük kaldırma ekipmanlarında efor gücünü ortadan kaldıran elektrikli vinç sistemleri öne çıkıyor. Son derece fonksiyonel yapıları ve geniş özellikleri ile elektrikli vinç sistemleri, kaldırma işlemlerinde önemli kolaylıklar kazandırıyor. Ancak tonaj değerlerindeki ürünlerin kaldırılması söz konusu olduğundan hem güçlü bir elektrik kapasitesi hem de yüksek dayanıklılık çok önemlidir. Bu iki olgu konusunda da en yüksek performansı sağlayan ATLAS ATZCS3 Elektrikli Zincirli Vinç, Sıvı Yağlı,Trifaze 380Volt, 3 ton ürünüyle daha güvenli bir ürün kaldırma işlemi sağlanabiliyor. Sanayi tipi elektrik sistemi ile ürünlerin kaldırımı sağlanabiliyor.

Üründe bulunan yüksek güvenlik önlemleri sayesinde ürünün çok daha güvenli bir şekilde kaldırılması sağlanabiliyor. Özellikle de ani durumlara yönelik olarak resetleme tuşu fonksiyonu ve acil fren sistemi bulunuyor. Bu sistemler sayesinde vinçle yapılan yük kaldırma işlemleri tamamen yüksek güvenlik önlemlerine sahiptir.

ATLAS ATZCS3 Elektrikli Zincirli Vinç, Sıvı Yağlı,Trifaze 380Volt, 3 ton Özellikleri

Ürünün 380 Voltluk trifaze elektrik gücü kapasitesi 3.0 kW değerinde bir motor gücüne sahip olmasını sağlıyor. Motor gücünün bu denli güçlü olması 3 tona kadar olan ürünlerin 6 metrelik mesafede çok daha hızlı kaldırılmasını sağlıyor. Ürünün kaldırılmasında zorlanma olmadığından, sarsıntı ve savrulmada meydana gelmiyor. Dakikada 5 metrelik bir mesafe kaldırma gerçekleştirebiliyor. Yük kaldırma kapasitesine yönelik olarak yapılan testlerde 3.75 ton kapasitesine de ulaşılmıştır. Yüksek motor gücü, hassas düğme yapısı gibi faktörler ile istenen yüksekliğe ürünün kolay ve yüksek doğruluk payı ile kaldırılabilmesine yardımcı oluyor. 105 kilogram ağırlığı dolayısı ile ilk kullanım öncesinde uygulanacak kurulum çalışmalarının profesyonel olarak yapılması gerekir.

ATLAS ATZCS3 Elektrikli Zincirli Vinç, Sıvı Yağlı,Trifaze 380Volt, 3 ton fiyatı