Black&Decker PD1020L 10.8V/20Watt Li-ion Flexi Esnek Hortum Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge İncelemesi

İki fonksiyonlu yapısıyla erişilmesi güç alanlarda dahi etkin temizleme sağlar. Standart şarlı süpürge yapısında kullanılabilirliğinin dışında esnek hortumu çıkartılarak, erişilmesi güç noktalarda rahatlıkla kullanılabilir bir üründür. Black&Decker PD1020L mevcut siklon hareketi sayesinde çekilen kirin filtreye temasını kısa sürede ortadan kaldırıp, uzaklaştırdığından çalışma sırasında emme kuvveti düşüşü yaşanmasını önlüyor. Bireysel ya da kurumsal kullanımda sıkça yaşanan erişilmesi güç noktalarda süpürge kullanımı sorunlarını ortadan kaldıran esnek hortum yapısının bir diğer özelliği ise 1.5 metreye kadar uzamasıdır. Bu sayede en güç ulaşılan dar alanlarda ya da yüksek noktalarda da etkin emme kuvveti ile en iyi temizliği sağlar.

Süpürgeler açısından en önemli faktör olan pratik temizleme ve her zaman yüksek emme kuvveti oluşturuyor. Bunu hem kirin filtreden tamamen uzak tutulması hem de otomatik filtre temizleme fonksiyonu ile tıkanıklık sorunlarının yaşanmasını önlüyor. Böylelikle her kullanımda en yüksek emme gücünden faydalanarak daha rahat ve daha etkin bir temizleme sağlayabiliyoruz. Yüksek emiş gücüne ilave olarak Black&Decker PD1020L 10.8V/20Watt Li-ion Flexi Esnek Hortum Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge çekim ağzının geniş boyutlarda olmasıyla büyük boyutlu kir parçalarını da rahatlıkla çekebiliyor.

Black&Decker PD1020L 10.8V/20Watt Li-ion Flexi Esnek Hortum Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge Özellikleri Nelerdir?

Rahat ve kompakt bir kullanım açısından özel tasarıma sahip olmasıyla rahat taşınabiliyor. Ayrıca 1.37 kg ağırlıyla muadillerine oranla %15 oranında daha hafiftir. 414 mm yüksek emiş gücü ve 560 ml’ ye çıkan toz toplama haznesiyle kesintisiz uzun çalışma imkanı veriyor. Yenilikçi motor teknolojisi ve Li-ion aküsüyle 70% oranına varan enerji tasarrufu oluşturuyor.

Akü ve motor teknolojisinin kazandırdığı özellikleri ile 50% daha uzun süre kullanım imkanı veriyor. Black&Decker PD1020L şarjlı süpürge vişne kırmızı rengiyle daha şık, ergonomik ve fonksiyonel yapısıyla hızlı ve kolay temizlik açısından çok ideal bir üründür.

Black&Decker PD1020L 10.8V/20Watt Li-ion Flexi Esnek Hortum Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge fiyatı