Dewalt DCD777S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası İnceleme

Dewalt DCD777S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası İnceleme

   Dewalt DCD777S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası kompakt ve kolay taşınabilir yapıya sahip her türlü delme vidalama işlemlerinizi yapabileceğiniz kusursuz tasarımda bir üründür. Li-ion akü sistemiyle oldukça dayanıklı yapılı bu ürün her türlü paslanmaya veya mekanik etkiye dirençlidir. Kauçuktan yapılmış bir adet kabza içeren bu ürün titreşimleri tamamıyla emebilmektedir.

Çift vites şanzımana sahiptir. Eğer çakıştığınız yüzey ahşap vb. ise birinci vites, beton veya metal yüzeylerde işlem yapıyorsanız 2. Viteste kullanmanız faydanıza olacaktır. Yanı sıra şanzıman ile sağ sol döndürme ayarlaması yapılabilmektedir.

Ürünün ön bölümüne eklenmiş LED mekanizması mevcuttur. Bu sayede loş veya tamamen ışık almayan bölgelerde işinizi daha iyi yapmanız amaçlanmıştır. Li-ion akü bekleme anından çalışma anına kadar geçen sürede şarjını daima korumaktadır.

Ürün güvenlik temel alınara üretilmiştir. Yüklenmenin fazla oluğu durumlarda veya ürünün zorlanıp, sıkışma yaptığı zamanlarda otomatik olarak kapanmaktadır. İş güvenliğini sağlayan bu önlem  yanı sıra aletin uzun ömürlü kullanımı açısından da oldukça verimlidir. Tekrardan kullanmak içinse tetiğe basınç uygulamanız yeterlidir.

Dewalt DCD777S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası Özellikleri Nelerdir?

Dewalt DCD777S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası boyutu uygun olarak tasarlanmış aküleri ile uzun soluklu çalışmalarda birebirdir.

Metal kovanlı anahtarsız mil kilidi ve 13mm Mandreni ile pratik uç değiştirme avantajı vardır. tek elle kolaylıkla kullanılacak bir üründür. 1.25 kg ağırlığında olup 65 Nm tork gücüne ulaşabilmektedir. Her türlü hassaslığa göre ayarlayıp kullanabileceğiniz bu ürünün sahip olduğu çift aküsü sayesimde, işinizin kesinlikle yarıda kalmaz. Bunun yanı sıra çabuk bitmesi için yüksüz hızı 0-5000/ 0-1750 devir seviyesindedir.

Fiyatı içi tıklayınız

Dewalt DCD777S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası