Hitachi H65SB3 1340Watt 45J 18Kg Profesyonel Hex Kırıcı İncelemesi

Hitachi H65SB3 1340Watt 45J 18Kg Profesyonel Hex Kırıcı ürünü karşımıza çıkan bir başka profesyonel kullanım gerektiren ürünlerden birisidir. Bu ürünler sayesinde bizlerin de işleri en kısa yoldan ve aynı zamanda da en profesyonel yoldan devam etmektedir. Gerek marka açısından olsun gerek ise de fiyat açısından olsun bizlere büyük bir şekilde destek olmakla beraber aynı zamanda bizlerin bu ürünleri kullanmalarına da teşvik etmekte olduğunu söyleyebiliriz. Hitachi H65SB3 1340Watt 45J 18Kg Profesyonel Hex Kırıcı ürünü de bahsettiğimiz ürünlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem kullanılan hem de alındığı zaman uzun seneler boyu kullanılan ürünler arasındadır. Bakalım bu ürünün özellikleri nelerdir.

Hitachi H65SB3 1340Watt 45J 18Kg Profesyonel Hex Kırıcı Özellikleri

  • Darbe oranına baktığımız zaman; 1400 darbe/dk civarında olduğunu görebiliyoruz. Devamında ise; 45 J oranında tek darbe gücü bulunmaktadır.
  • Hex uç sistemi oluşu profesyoneller için oldukça kullanışlı ve aynı zamanda oldukça etkili bir çalışmayı da beraberinde getirecektir. Bunun nedeni; tüm profesyonel uygulamalar için uygun olmasıdır.
  • Sadece bununla birlikte kalmayarak tüm profesyonel darbe durumları içinde karşımıza çıkan bu elektrikli el aleti ürünü uygun olmaktadır.
  • Darbe veren makineler aslında bir yerde kullanım zorluğunu da beraberinde getirmektedir. Bu aletin en önemli özelliklerinden birisi ise; titreşimi emen kauçuk kaplı kabzanın bulunmasıdır.
  • İş sahasında güvenli bir şekilde uygulama yapmasının mümkün olması gerekmektedir. Bunun için ise güvenlikli bir çantası da içerisinde mevcuttur.
  • Sürekli çalıştırmaların da beraberinde getirdiği hız sabitleme düğmesi bulunmaktadır.

Karşımıza çıkan bu profesyonel kullanıma uygun olan Hitachi markalı Hex kırıcı ürününe sahip olmak istiyorsanız ve aynı zamanda bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatını öğrenmek istiyorsanız; yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak olacaktır.

Hitachi H65SB3 1340Watt 45J 18Kg Profesyonel Hex Kırıcı