Dewalt DW033 30m Profesyonel Lazermetre İncelemesi

Dewalt DW033 30m Profesyonel Lazermetre İncelemesi

Lazer metreler lazer ışınları kullanılarak istenilen alanda 3 boyutlu ölçüm yapılabilmesini ve bu ölçümlerin en hassas şekilde dijital ekrana yansıtılmasını sağlayan cihazlardır. Tabii ki ilk üretim tarihinden bu yana büyük değişiklikler gösteren bu cihazlar dewalt marka ile yeni bir forma dönüştürülmüş durumdadır.

Dewalt markasının yıllardır verdiği hizmet politikası gereği müşteri memnuniyeti esastır. Bu odakta ürünlerini kaliteli ve dayanıklı üreten firma bu geleneği lazer metrelerinde de göstermiş ve oldukça sağlam kullanışlı lazer metreler geliştirmiştir. Bu lazer metrelerin en çok göze çarpan özelliği hassasiyet oranının arttırılması, akıllı cihazlara olan uyumu ve dayanıklılığıdır.

Dewalt DW033 30m Profesyonel Lazer metre Özellikleri Nelerdir?

Bilindiği üzere lazer metrelerin en çok kullanıldığı alanlar çevre ölçümleri, inşaat sektörü gibi alanlardır. Bu gibi alanlarda dış etkilerin yoğunluğu herkes tarafından bilinmektedir.

Bu etkiler nedeniyle Dewalt markası lazer metrelerini kauçuk kaplama ile kuvvetlendirmiş ve en sert darbelere karşı mukavemet gücünü arttırmıştır.  Hassasiyet oranı +/-  0.2 mm olan bu ürün sadece 110 gram ağırlığındadır.  30 m kadar alan ve hacim ölçülerini tamamlayıp dijital ekranına yansıtabilmektedir.

Bu özelliklerle birlikte sadece bir cebe konulabilecek kadar küçük olan Dewalt DW033 30m Profesyonel Lazermetre IP54 Ip derecesine sahiptir. Bu ürünün en önemli özelliklerinden biriside hareket halindeyken ölçüm yapılabilmesidir. Bataryası tamamen çevre dostu olup 1.5V’ değerindedir.

Ayrıca ürünün bir diğer önemli özelliği de batarya kullanım ömrünü uzatmak için yapılmıştır. Bu özellik cihaz 120 saniye boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanmaktadır.

Cihazın üzerinde sadece açma ve kapama tuşu bulunmaktadır. Geri kalan işlemler dijital ekran aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.  Akıllı cihazlarla uyumlu çalışan bir lazer metredir.

Fiyatı İçin

Dewalt DW033 30m Profesyonel Lazermetre