Dewalt DWA4522FA 25 Adet 125×2,5mm Metal Kesme Diski Düz İncelemesi

Sektörel olarak gerçekleştirilen metal doğrama ya da metal nitelikli ürün gruplarını kapsayan yapı uygulamaları için metal kesim işlemleri yoğunluklu olarak gündeme gelir. Bu tip sektörlerde gerçekleştirilecek metal kesim işlemi fazlasıyla zorlu olabilir. Bu durumda metal kesme işlemi için güçlü makine kullanımı gerekliliğini doğurmaktadır. Taşlama grubu makina modelleri de bu alanda kesim işlemlerinin etkin ve hızlı bir şekilde yapılabilmesine yardımcı olur. Bu tip makinalarda kullanılan kesme disklerinde yoğun kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde yıpranma ve fonksiyon kayıpları meydana gelebilir. Bu durumda metal kesme diskinin etkin kesim açısından değiştirilmesi gerekir. Dewalt DWA4522FA 25 Adet 125×2,5mm Metal Kesme Diski Düz ürünü sayesinde metal kesme işlemlerinde etkin bir çalışma verimliliği elde edilebiliyor.

Güçlendirilmiş yapıya ship olan metal kesme diskleri ile metal ürünlerde düz ve hassas kesim gerçekleştirilebiliyor. Kesim işlemlerinde kullanılan taşlama grubu makinalar için geliştirilmiş olan ürünün rahatlıkla kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Yıpranmış olan metal kesme diskinin taşlama grubu makinadan kolayca çıkartılmasından sonra üründe bulunan metal kesme diskleri yerine pratik şekilde takılabiliyor. Böylelikle çok kısa süre içerisinde yeniden kullanılabilir hale gelmektedir.

Dewalt DWA4522FA 25 Adet 125×2,5mm Metal Kesme Diski Düz Özellikleri

Düz kesim işlemi gerçekleştirilecek metal yüzeyler için uygun olan Dewalt DWA4522FA metal kesme diski ile verimli kesim işlemleri gerçekleştirilebilir. Güçlendirilmiş malzemeler ile geliştirilen metal kesme diski taşlama grubu makinalarının yüksek devir kapasitelerine uyumludur. Buna göre üründe yer alan tüm metal kesme diskleri dakikada 13.300 devir hızı kapasitesine sahiptir. Böylelikle bu devir hızı kapasitesine sahip olan tüm taşlama grubu makinaları ile uyumlu olarak kullanımı gerçekleştirilmektedir. Maksimum 80m/s kapasiteye sahip olan metal kesme disklerinin bulunduğu ürünün paketinde 25 adet bulunmaktadır. 125*2.5 milimetrelik ölçüleri ile kalın metal ürünlerdeki kesme işlemlerinde dahi hızlı ve kaliteli kesim ile yüksek verimlilik sağlar.

Dewalt DWA4522FA 25 Adet 125×2,5mm Metal Kesme Diski Düz fiyatı