Stanley STHT074362 Yankeski 150mm İncelemesi

Stanley STHT074362 Yankeski 150mm İncelemesi

Stanley markasının el aletleri konusundaki hassasiyeti bilinmektedir. Dayanıklı ve ekonomik ürünleri ile gündemde olan Stanley markası ürün yelpazesine bir diğerini ekleyerek Stanley STHT074362 Yankeski 150mm ürününü değerli müşterileri ile buluşturuyor.

Yan keskiler penselerle birlikte alet çantalarında en çok tercih edilen aletlerden birisidir. Kablo kesimi, sıkma  gibi işlemlerde ön plana çıkan bu alet elektrik elektronik, otomotiv sanayisinde ön plana çıkan bir üründür. Bunun yanı sıra ev işlerinin tamiratında da sıkça kullanılan bir üründür.

Ahşap yüzeylerden metal yüzeylere kadar temas halinde olan bu ürünün mukavemet gücü yüksek olmalıdır. Firmanın hassasiyeti nedeniyle bu malzemenin sağlam metalden üretilmesi bir yana ısıl işlem görerek daha da sertleştirilmiştir.  Karbon Çelik malzemeden üretilen bu ürün uzun bir müddet alet çantalarınızdan eksik etmeyeceğiniz bir alettir.

Stanley STHT074362 Yankeski 150mm Özellikleri Nelerdir?

150 mm ebatlarına sahip olan Stanley Yankeski  çene yapısı ısıl işlem görmüş Karbon çelikten imal edilmiştir. Tutma sapı sürekli el ile temas halinde olduğundan elinize zarar vermesini önlemesi amacıyla yumuşak bir malzeme olan kauçuktan imal edilmiş olup tırtıklı bir yüzeye sahiptir.

Bu tırtıklar yankeskinin elinizden kaymasını engelleyerek iş potansiyelini arttıracak ve hassas işlerinizdeki hata payını azaltacaktır.  Konforlu bir kullanım için kompakt bir tasarıma sahiptir.  Çene keskinliğini yitirmemesi amacıyla indüksiyon yöntemi ile sertleştirilmiş bir üründür.

Ayrıca zamana bağlı olarak deforme meydana gelmeyecek Stanley STHT074362 Yankeski 150mm üretici firmanın güvencesi ile müşterilerine satışa sunulmuştur. Kusursuz işler gerçekleştirebilmeniz için tasarlanan bu ürün ister amatör bir tamirci olun ister, profesyonel bir tamirci  aynı zamanda hangi iş kullanacak olursanız olun hatasız işler çıkarmanızı sağlayacaktır.

Tutma sapı ile metali birbiriyle iç içe geçirilmiş olduğundan herhangi bir baskı durumunda birbirinden ayrılmamaktadır.

Fiyatı İçin :

Stanley STHT074362 Yankeski 150mm