Dewalt DWA4524CFA 25 Adet 180×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli İncelemesi

Metal ve çelik yüzeylerde gerçekleştirilecek taşlama işlemlerinde sektörel olarak taşlama makinaları kullanılıyor. Yüksek motor gücü kapasiteleri ile çok yüksek devir hızlarına ulaşabilen makinalar sayesinde taşlama işlemleri sorunsuzca yapılabiliyor. Efor harcanmasına gerek kalmadan ve fazla vakit verilmesine gerek olmadan en sert metallerde dahi kaliteli bir taşlama uygulanabiliyor. Ancak her taşlama uygulama işlemi ile birlikte metal taşlama diskinde yıpranma meydana gelebiliyor. Bununla birlikte metal taşlama diskinde olağan dışı kırılma gibi durumlar meydana gelebiliyor. Bu gibi durumlarda taşlama makinasında, taşlama işleminin kesintisiz olarak sürdürülmesi için yedek metal taşlama diskleri bulunmaktadır. Dewalt DWA4524CFA 25 Adet 180×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli ürünü sayesinde taşlama makinalarında yıpranana ve fonksiyonunu kaybeden taşlama disklerinin değişimi gerçekleştirilebilir.

Kırılan ya da fonksiyonlarını yitiren metal taşlama disklerinin yerinden kolayca çıkartılmasından sonra yeni metal taşlama diski de kolayca yerine takılabiliyor. Birkaç dakikada tamamlanabilen işlem ile yeniden en yüksek performansta metal taşlama işlemi gerçekleştirilebilir hale geliyor. Metal taşlama disklerinin bombeli tasarımları sayesinde metal yüzeylerdeki kabartılar ve çapaklar gibi olumsuz etkenler somut biçimde temizlenebiliyor. Böylelikle parlak ve pürüzsüz bir yüzey elde edilebiliyor.

Dewalt DWA4524CFA 25 Adet 180×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli Özellikleri

Yüksek dayanıklılığı bulunan ürünler olan bombeli metal taşlama diskleri sayesinde kesintisiz olarak uzun süreli kullanım gerçekleştirilebiliyor. Dewalt DWA4524CFA metal taşlama diski bombeli tasarımıyla taşlama işlemlerinin sorunsuzca yapılmasını sağlıyor. 180*2.5 milimetrelik ölçüleri ile bu ölçülerdeki diskler için uygun hazneye sahip olan taşlama grubu makinalarda kullanıma uygundur. Ölçülerinin dışında dakikada 13.300 devir hızını destekleyebilen metal taşlama diskleri 80m/s kapasiteye sahiptir. Böylelikle en kalın metal yüzeylerde dahi etkin biçimde taşlama uygulanabilir. Bu şekilde genel uygulamada çok önemli zaman tasarrufları elde edilebiliyor.

Dewalt DWA4524CFA 25 Adet 180×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli fiyatı