Hitachi SV12SG 200Watt 1/4 Tabaka Profesyonel Titreşimli Zımpara İncelemesi

Hitachi SV12SG 200Watt 1/4 Tabaka Profesyonel Titreşimli Zımpara sayesinde işlerinizi en kolay yoldan halledebilecek ve aynı zamanda her zaman sizlere yardımcı olacak bir parçadır. Bu sayede sizlerde işlerinizi en kolay yoldan halledecek ve aynı zamanda da bunları yaparken hiçbir şekilde yorulmayacaksınız. Hitachi SV12SG 200Watt 1/4 Tabaka Profesyonel Titreşimli Zımpara sayesinde birçok işi halledecek duruma geleceksiniz. El ile yaptığınız işleri çok daha kolay bir yoldan yaparak, kendiniz için bir ilki de gerçekleştireceksiniz.

Hitachi SV12SG 200Watt 1/4 Tabaka Profesyonel Titreşimli Zımpara Özellikleri

  • Yüksük hızını göz önünde bulundurduğumuz zaman bunun 14000 dev/dk olduğunu görüyoruz.
  • 1.5 mm yörünge çapı olması aslında bizler için oldukça kullanışlı bir durumun göstergesidir. Bu sayede kullanım aşamasında da sıkıntı çıkmayacağını görebileceğiz.
  • 110×100 mm taban ölçüsü olması, kullanım aşamasında oldukça farklı faydalar sağladığını bizlere gösterecektir. Bu sayede büyüklüğü konusunda da bizler yardımcı olacak detayların olduğunu göreceğiz.
  • 200 watt motor, 14,000 dev/dak ’da zımparalar, pürüzsüz yüzeylerin sağlanması sayesinde nasıl iş gördüğünü de anlayacaksınız. Evlerimizde bizlere bu alet yardımcı olduğu zamanda ise ne kadar kullanışlı ve aynı zamanda bizlere fayda sağladığını da bu sayede anlayacağız.
  • Bazı ürünlere baktığımız zaman, gün geçtikçe hem daha kötüye gittiğini hem de kullanışsız bir hale geldiğini görebiliriz. Bunu önlemek adına titreşimli zımpara uzun ömürlüdür.
  • Elektrikli el aletleri söz konusu olduğu zaman, kullanımın rahat olması da bizler için kalitesi kadar önemlidir. Kaymayan tutma yeri sayesinde bu ürünün de oldukça kullanışlı olduğunu anlayacaksınız.

Evlerinizde kimi zaman için zımpara ihtiyaç duyulan bir alettir. Bu gibi bir alete ihtiyaç duyduğunuz zaman, yapmanız gereken en iyisini almak ve kullanmak olacaktır. İncelediğimiz bu ürünü almak ve fiyatını öğrenmek istiyorsanız; aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Hitachi SV12SG 200Watt 1/4 Tabaka Profesyonel Titreşimli Zımpara