KL KLZTF509040 20/50mm Havalı Çivi Çakma ve 16/40 Zımba Çakma Makinesi İncelemesi

İmalata sektöründe havalı el ekipmanları son derece pratik bir çalışma potansiyeli oluşturur. Özellikle de yüksek kapasiteye sahip olan üretim alanlarında daha seri çalışma gerçekleştirme şansı vererek, verimliliğin arttırılabilmesi mümkün olur. Bu noktada imalat sektöründe özellikle çivi veya zımba çakma işlemleri fazlasıyla efor gerektiren ve zaman alabilen işlemleri konumunda bulunuyor. Ancak havalı çivi ve zımba çakma makinesi ile birlikte bu tip işlemler hem hızlı hem de kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Üstelik manuel teknikle uygulanan çivi ya da zımba çakma işlemlerine göre çok daha kaliteli sonuçların alınabilmesi mümkün oluyor. KL KLZTF509040 20/50mm Havalı Çivi Çakma ve 16/40 Zımba Çakma Makinesi ürünü bu konudaki yüksek performansı ile üreticilere önemli bir kolaylık ve yenilikçi avantajlar kazandırıyor.

Üretim alanlarında üretim kapasitesinin arttırılması açısından havalı çivi ve zımba makineleri yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle de kapı ve pencere imalatı, mobilya imalatı veya döşeme gibi çivi ve zımba uygulamalarının yoğunluklu olarak uygulandığı tüm sektörlerde sıklıkla kullanılıyor. Ürünün yüksek kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım sunması ve aynı zamanda da rahat bir kullanım sağlayan tasarıma sahip olması da yoğun olarak tercih edilmesine neden oluyor.

KL KLZTF509040 20/50mm Havalı Çivi Çakma ve 16/40 Zımba Çakma Makinesi Özellikleri

Ürün, kesintisiz çalışma gerçekleştirilmesini sağlaması amacı ile 100 adetlik kartuş yapısına sahiptir. Böylelikle 100 adet çivi ya da 100 adet zımba ile uygulamalar daha seri gerçekleştirilebiliyor. Üründe kullanılabilecek çivi tipi ise ‘kesik baş’ olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte üründe kullanılacak çiviler 1.25 milimetrelik çapa, zımbalar 5.7 milimetrelik çapa sahip olabilir. Ürünün kartuş ve çıkış haznesinin yapısal formu çerçevesinde çivilerin uzunluğu 20 ile 50 milimetre arasında değişir. Bu uzun ölçüsü zımbalar da ise 16 ile 40 milimetre aralığında değişmektedir. 1.6 kilogramlık son derece hafif ağırlığıyla hem kullanımda hem de taşımada önemli bir kolaylık sağlar. Ayrıca özel taşıma çantası sayesinde ürünü her türlü çalışma alanına rahatlıkla taşıyabilmek mümkündür.

KL KLZTF509040 20/50mm Havalı Çivi Çakma ve 16/40 Zımba Çakma Makinesi fiyatı