Rico 007-R3441 / 41mm 3/4 6 Köşe Ağır Lokma İncelemesi

Geniş ürün yelpazesiyle beraber Rico markası şimdide sizlere Rico 007-R3441 köşe ağır lokma modelini sunmakta. Farklı markalarda da bulabilirsiniz fakat Rico lokma takımlarında oldukça iddialıdır. Tamirat ve yapı işlerinin her birinde farklı el aletlerini alırken güvenilir bir şekilde almamız gerekir. Rico da burada devreye giriyor ve bizlere güvenilir malzemelerinden oluşmuş köşe ağır lokma ürünlerini sunmaktadır.

Rico 007-R3441 / 41mm 3/4 6 Köşe Ağır Lokma Özellikleri Nelerdir?

Rico 007-R3441 köşe ağır lokma özelliklerinin arasında adından da anlayacağınız gibi köşelere kullanılan bir modeldir. Bu modelin dışında da birçok modele ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olup da birden fazla modele de ulaşabilirsiniz. Fakat Rico bu ürünlerde bir numaralıdır.

Köşe ağır lokma modellerinden birine bakıyorsanız, Rico 007-R3441 modeli tam olarak size uygun olacak. Genel olarak lokma model çeşitlerin farklı özellikler bulunsa da lokmanın yanında her zaman kullanım hızını arttıracak, basit bir hale döndüren cırcır adı verilmiş olan mekanizme yer alır. Bu kollarda ortaya çıkacak olan sese de cırcır kolu denir. Cırcır sıkmaları, sökmesi her iki yönde de olmasıyla gerçekleşmektedir. Üstünde değişim sağlamış olan düğme veya çift taraflı olmaktadır. Ters yönlere doğru çalışır.

Seri olacak şekilde cıvataları sökmek, somunları sökebilmek ve takmak iin tercih etmeniz gereken aletlerden biridir. Lokma aletini tek başına asla kullanamazsınız. Bunu bilmeniz gerekmektedir.

Rico 007-R3441 markasına ait olan setler de satın almanız mümkündür. Krom kaplı olan ve setlerden üretilenlerden yana tercihinizi yapacaksanız eğer Rico modelinden her zaman memnun kalacaksınız. Köşe lokma dışında ise allen, yıldız, düz ve torx olmakla birlikte farklı ürünlerde bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Rico fiyatını öğrenebilirsiniz.

Rico 007-R3441 / 41mm 3/4 6 Köşe Ağır Lokma