Stanley FT503 125Kg Profesyonel Katlanır El Arabası İncelemesi

Stanley FT503 125Kg Profesyonel Katlanır El Arabası İncelemesi

el arabası günlük hayatta işimize çok yarayan çok amaçlı kullanılabilen bir araçtır. Her türlü yükümüzü taşırken bize kolaylık sunar ve kelimenin tam manasıyla yükünüzü hafifletir. Stanley FT503 125Kg Profesyonel Katlanır El Arabası ise sağlam alüminyum gövdesi, sağlam tekerlek yapısı, sağlam kitleme noktaları ile size sağlam bir tasarım sunuyor.

Yüklerinizi paketleme olanağı sunuyor ve bu sayede güvenli bir şekilde dilediğiniz yere taşıma imkanını sunuyor. Bir seyahatten gelirken eşyalarınızı arabaya taşımak ve yahut taşınırken eşyalarınızı kamyona yüklemek artık daha kolaydır.

Bu el arabası havalı tekerlekleriyle yükünüzü size hissettirmeyecek bile. Ayrıca tutuş yerlerindeki plastik ve konforlu yapısıyla da taşırken elinizi incitmeyecek sanki bir şey taşımıyor hissine kapılacaksınız. Ayrıca isterseniz yükünüzü taşırken el arabasını boyunu da kendinize göre ayarlayabilir dilediğiniz kadar yükseltebilir veya alçaltabilirsiniz. Tutma kolunu kilitleme özelliği sayesinde daha rahat ve güvenle taşıyabilirsiniz.

Stanley FT503 125Kg Profesyonel Katlanır El Arabası Özellikleri Nelerdir?

Stanley FT503 125Kg Profesyonel Katlanır El Arabası katlanma özelliği ile saniyeler iççimde küçülür ve dilerseniz araba bagajlarına koyabilir istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Dilerseniz de duvara monte edebilirsiniz. Yani size yer sıkıntısı yaratmayacaktır. İleri geri çekilebilir tutma kolu ile rahat edeceksiniz. Sağlam darbelerden etkilenmeyen alüminyum yapılı tablası uzu süre kullanım içim uygundur.

Lastikleri ise kauçuktan yapılmış olup siz ordan oraya sürüklerken sen yapmaz yani sessiz çalışır böylelikle gürültüyle kimseyi rahatsız etmemiş olursunuz. Stanley FT503 125Kg Profesyonel Katlanır El Arabası tam 125 kg taşıma kapasitesiyle çok ağır yüklerde bile size kolaylıkla taşıma imkanı sunar. Ayrıca işiniz bittiğinde ise saniyeler için katlayıp kaldırabilirsiniz. Merdivenlerde kullanmak içinde donanımlı hale getirilmiştir.

Fiyatı İçin

Stanley FT503 125Kg Profesyonel Katlanır El Arabası